Thl Wa Business Zasoby marketingu internetowego dla nowych sprzedawców internetowych

Zasoby marketingu internetowego dla nowych sprzedawców internetowych

Dla nowych sprzedawców internetowych znalezienie zasobów marketingu internetowego, które działają, a nie przeszkadzają, może być zniechęcającym zadaniem. Miesiące, jeśli nie lata, można zmarnować na przeglądanie wszystkich dostępnych opcji dla każdego aspektu Twojej firmy.

visit https://takolako.pl/

To musi być przerażająca myśl dla tych, którzy nie mieli szkolenia z marketingu internetowego, kiedy po raz pierwszy stają w obliczu wielu dostępnych opcji, z których wiele ma na celu tylko zabranie pieniędzy nowym sprzedawcom internetowym, zamiast faktycznego zainteresowania się pomaganiem im w uczyć się i zarabiać.

Jednym z wielu zasobów marketingu internetowego, których prawdopodobnie będziesz potrzebować w pierwszej kolejności, są miejsca do pisania artykułów promujących Twoją własną stronę internetową. Istnieje wiele rodzajów produktów, które obiecują wykonać dla ciebie tego rodzaju pracę, masowo syndykując artykuły, które (być może) są wirowane, aby pomóc w oryginalności i rozwiązywać problemy z powielaniem treści, ale radziłbym ich unikać.

Chociaż automatyczna dystrybucja artykułów może działać krótkoterminowo, jest wysoce prawdopodobne, że wyszukiwarki będą cię karać długoterminowo. Jeśli chcesz otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę w nadchodzących latach, lepiej albo sam pisać tego typu artykuły, albo poszukać godnego outsourcingu projektu.

Kiedy już masz te artykuły, co z nimi robisz? Przesyłanie ich do katalogów artykułów to świetny pomysł, ale jeśli chcesz uzyskać jak największe korzyści ze swojej pracy, musisz dowiedzieć się, gdzie znajdują się najpopularniejsze i najbardziej zaufane katalogi artykułów.

Tutaj na EzineArticles.com jesteś oczywiście zwycięzcą, ale jest wiele innych, niektóre bardziej skuteczne niż inne i z zaletami, takimi jak dzielenie się przychodami (HubPages.com jest najlepszym z nich http://hubpages.com/_userdetails/user /new/ ) lub opcja sporządzenia tylko listy zamiast napisania pełnego artykułu. (Pomyśl o bestreviewer.com http://www.best-reviewer.com/user/register )

Znajdź najlepsze szkolenia z marketingu internetowego

Szkolenia z marketingu internetowego i/lub coaching z marketingu internetowego to kolejny obszar, w którym możesz zmarnować dużo pieniędzy i miesięcy swojego czasu, jeśli kurs nie zadziała. Po tym, jak sam próbowałem zarabiać pieniądze przez lata, dopiero w ciągu ostatniego roku lub dwóch natknąłem się na rzetelne i uczciwe szkolenie/coaching i prawie zawsze jest 1 lub 2 charakterystyczne oznaki szkolenia z marketingu internetowego, które działa: (Nawiasem mówiąc, możesz nie lubić pierwszego)

Oznaki niezawodnych szkoleń i coachingów z marketingu internetowego?

1) Miesięczna inwestycja.

Dlaczego to jest lepsze? Cóż, do diabła, dlaczego ty (lub ktokolwiek inny) nadal płacisz co miesiąc za kupę garnka?

2) Jeśli za kulisami szkolenia z marketingu internetowego istnieje dobrze prosperująca społeczność, możesz założyć się, że system działa i że odniesiesz zysk, jeśli będziesz gotowy włożyć niezbędną pracę.

Pamiętaj, aby unikać produktów, które obiecują „zrobić wszystko za Ciebie” lub proszą o 1 zniżkę za plik PDF, który pozostawia Cię samego, aby wszystko zrozumieć po udzieleniu kilku wskazówek. Prawdopodobnie będą to strata pieniędzy.

Zasoby i wyzwania WordPress

Ostatnią rzeczą, którą omówię w tym artykule, jest oprogramowanie dla Twojej witryny. Sam nie jestem programistą, więc (podobnie jak tysiące innych marketerów) używam WordPressa do tworzenia moich stron internetowych. Istnieją dosłownie tysiące zasobów WordPress do wyboru i często można wybrać darmowy element, który wykona zadanie, którego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy jest to wtyczka, czy motyw.

Jednym z problemów, który możesz również znaleźć, jest to, że niektóre zasoby WordPress nie działają dobrze razem. Czasami jeden lub drugi przestanie działać tak, jak powinien. (Lub w ogóle przestać działać) W skrajnych przypadkach jednak cała witryna może się zepsuć, jeśli wtyczki nie będą ze sobą dobrze współpracować.

Moje ostatnie słowo w kwestii zasobów WordPress jest takie, że powinieneś znaleźć mentora lub zaprzyjaźnić się z bardziej doświadczonym sprzedawcą internetowym i poprosić go o radę, jak coś zrobić.

Gdzie znajdujesz tych przyjaciół/mentorów?

Kiedy znajdziesz odpowiednie szkolenie dla siebie, mentor(owie) i przyjaciele naturalnie pójdą za nim.

Powodzenia i powodzenia w znalezieniu zasobów marketingu internetowego, które uczynią Twoje życie prostszym i bardziej opłacalnym!